CHCETE SE NAUČIT PLÉST? WORKSHOP PRO ZAČÁTEČNÍKY: UPLEŤTE SI ČEPICI SE KONÁ VE ČTVRTEK 16. února OD 17:30 V KRÁMEČKU GOTTHARDSKÁ 2, PRAHA 6. Více informací v sekci Obchod/Workshopy.

WORKSHOP PLETENÍ: UPLEŤTE SI ČEPICI 16. 2. 2023 od 17:30 do 20:30 (pro začátečníky)

1 690 Kč
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Varianta:

Není nic lepšího než nosit něco, co jste sami vytvořili. Pletení je skvělý relax – odbourává stres, čistí hlavu, podporuje kreativitu a celkově díky němu budete šťastnější. Na dlouhé zimní večery ke krbu či netflixu ideální. V první části workshopu se naučíme základy pletení a ve druhé se společně pustíme do čepice Beanie.

Kategorie: WORKSHOPY

KDY: 19. 1. 2023 v 17:30

KDE: Krámeček Gotthardská 2, Praha 6 Bubeneč

 

POPIS:

V útulném pop up krámku Gotthardská 2 se během tříhodinového workshopu nejdříve naučíme základy pletení – nahození ok, pletení hladce a obrace a zakončení. A ve druhé části se pustíme do čepice. Mezitím si uděláme krátkou pauzu na kávu či sklenku vína.

Budeme pracovat s nádhernou 100% přírodní vlnou ze šťastných oveček z Peru. Každý účastník si vybere svoji oblíbenou barvu vlny a ke klubku získá navíc i jedno zkušební mini-klubko pro první pokusy s jehlicemi. Z kurzu si odnesete kromě základů pletení i čepici Beanie, případně její rozpletenou verzi, kterou pak doma podle brožurky s návodem snadno a v klidu dokončíte. Po našem workshopu budete umět uplést nejen čepici, ale třeba i šálu nebo nákrčník pro sebe nebo své blízké.

 

V Ceně workshopu je:

  • Klubko 100% vlny Crazy Sexy Wool v barvě podle vašeho výběru
  • Dřevěné jehlice 12 mm značky Wool And The Gang
  • Návod na čepici Beanie
  • Jehla na sešití
  • Zkušební malé klubíčko pro první pokusy a začátek
  • Káva a čaj

 

Workshop je určen pro začátečníky. Maximální počet účastníků je 8, minimální 5. Sejdeme se ve čtvrtek 16. února. v 17:30 v krámečku Gotthardská 2, Praha 6. 

Moc se na vás těším!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: