SET ČEPICE BEANIE + PALČÁKY S COPÁNKEM

Neohodnoceno
2 400 Kč
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Varianta:

Dárkový set: Ručně pletená čepice Beanie a rukavice z čisté peruánské vlny za výhodou akční cenu!

Kategorie: OBCHOD

Ručně pletená čepice Beanie vám spolu s klasickými palčákami budou v chladných měsících nejlepšími společníky. Čepice i rukavice jsou pleteny z čisté přírodní peruránské vlny, která je velmi jemná na dotek, hřejivá a přitom prodyšná - takže se v ní nebudete zbytečně potit. Ideální dárek na Vánoce.

Kolik ušetříte? Místo 2650 Kč (samostně byste pořídili čepici Beanie za 1450 Kč a Palčáky s copánkem za 1200 Kč), zaplatíte za set pouze 2400 Kč, takže ušetříte 250 Kč.  

Materiál: 100% čistá vlna ze šťastných ovcí z Jižní Ameriky.  Tato vlna je přírodní, obnovitelná a biologicky snadno odbouratelná.

Velikost: Beanie - univerzální, délka 34 centimetrů. Rukavice - délka 26 centimetrů (velikost S-M) - na přání lze prodloužit.

Péče: Perte výhradně v ruce ve vlažné vodě v pracím prostředku na vlnu. Pleteninu nechte nasáknout vodou a jemným stlačováním vyperte. Poté vysušte přebytečnou vodu pomocí ručníku a nechte doschnout na podložce. Nikdy neperte v pračce a nedávejte na horké topení.

Všechny výrobky pleteme ručně na objednávku. Počítejte s dodací lhůtou 5-10 pracovních dní, abychom vám je připravili přesně podle vašich představ.