ALPAKA BEANIE

1 950 Kč
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Varianta:

Luxusní beanie z nejjemnější Alpaky - lehká, a přesto neuvěřitelně hřejivá. 

Kategorie: OBCHOD
barva vlny:

Klasickou beanie z čisté baby alpaky nebudete chtít sundat z hlavy. Je jemná, velmi lehká a přizpůsobí se každé teplotě. Díky svým skvělým vlastnostem ji užijete prakticky po celý rok. Vyberte si svoji oblíbenou barvu.

Materiál: 100% baby alpaka z prvního stříhání mláďat. Je jemná, měkká a skvělá pro luxusní úplety. Díky svým hypoalergenním a tepelným vlastnostem je vhodnou přízí pro děti a kojence.

Velikost: Univerzální, délka 33 centimetrů.

Péče: Perte výhradně v ruce ve vlažné vodě v pracím prostředku na vlnu. Pleteninu nechte nasáknout vodou a jemným stlačováním vyperte. Poté vysušte přebytečnou vodu pomocí ručníku a nechte doschnout na podložce. Nikdy neperte v pračce a nedávejte na horké topení.

Všechny výrobky pleteme ručně na objednávku. Počítejte s dodací lhůtou 5-10 pracovních dní, abychom vám je připravili přesně podle vašich představ. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: