O NÁS

foto_do_about_us

 

KLUB.CO A JÁ

 

V roce 2018 se mi život z minuty na minutu obrátil na ruby a ocitla jsem se se synem Matějem v nemocnici. Čas se zastavil. V mlze zmizely všechny uzávěrky „glossy“ časopisů, které posledních 20 let zvyšovaly v práci můj tep, miliony písmen, stovky obrázků, desítky focení, redakčních porad, úkolů... ztratil se pocit důležitosti mé dosavadní kariéry a slovo stres dostalo úplně jiný rozměr.

A tehdy jsem začala znovu plést. Nejdřív svetr pro Matěje, pak čepici, nákrčník, a pak přišli na řadu další členové rodiny a kamarádi...

Jehlice jsem nepustila z rukou ani poté, kdy se Matěj vrátil po pěti měsících do školy a já ke svým časopisům. Pletení se pro mě stalo zdrojem štěstí a radosti, uklidňovalo mě i nabíjelo energií, čistilo moji hlavu od stresu, byly to chvíli jen pro mě, se mnou... a to nemluvím o tom, když si někdo vzal moje „dílo“ na sebe. Všechno do sebe pomalu zapadalo a sílilo, jako když Honza v pohádce najde v hustém lese červenou nit, která ho má dovést k cíli.

A tak vzniklo Klub.co - značka s ručně pletenými věcmi, kterou jsem se po dvaceti letech v médiích rozhodla založit. Klub.co, to je radost z tvoření, kvalita, udržitelnost, návrat k tradici a láska.

Všechny věci pleteme ručně ze 100% přírodní vlny z peruánských oveček a alpak. Pokud vám pletenina doslouží, můžete ji s klidným svědomím hodit na kompost, a ona se rozloží. Každý náš produkt má svůj čas a příběh. Všechny jsou totiž pletené na objednávku přímo pro vás. Nechceme zbytečně plnit sklad, hromadit věci a zanášet planetu oblečením, které nikdo nebude nosit.

Pletení podle mne dělá lidi šťastnějšími a rozvíjí naši kreativitu. Abyste to mohli vyzkoušet na vlastní kůži, začala jsem pořádat workshopy pro začátečnice a přidala na e-shop vlnu, jehlice i kreativní boxy s návody, díky nimž si dokážete svůj první svetr, čepici nebo šálu uplést sami. Doufám, že tu pozitivní energii z Klub.co produktů i pletení ucítíte.

Lada