O NÁS

foto_do_about_us

 

 

 

KLUB.CO A JÁ

 

Je to přesně rok, kdy se mi život z minuty na minutu obrátil na ruby a ocitla jsem se se synem Matějem v nemocnici. Čas se zastavil. V mlze zmizely všechny uzávěrky „glossy“ časopisů, které posledních 20 let zvyšovaly v práci můj tep, miliony písmen, stovky obrázků, desítky focení, redakčních porad, úkolů... ztratil se pocit důležitosti mé dosavadní kariéry a slovo stres dostalo úplně jiný rozměr.

A tehdy jsem začala znovu plést. Nejdřív svetr pro Matěje, pak čepici, nákrčník, a pak přišli na řadu další členové rodiny a kamarádi...

Jehlice jsem nepustila z rukou ani poté, kdy se Matěj vrátil po pěti měsících do školy a já ke svým časopisům. Pletení se pro mě stalo zdrojem štěstí a radosti, uklidňovalo mě i nabíjelo energií, čistilo moji hlavu od stresu, byly to chvíli jen pro mě, se mnou... a to nemluvím o tom, když si někdo vzal moje „dílo“ na sebe. Všechno do sebe pomalu zapadalo a sílilo, jako když Honza v pohádce najde v hustém lese červenou nit, která ho má dovést k cíli.

A tak vzniklo Klub.co - značka s ručně pletenými věcmi, kterou jsem se po dvaceti letech v médiích rozhodla založit. Klub.co, to je jednoduchost, kvalita, udržitelnost, příroda a láska. Všechny věci s ní pleteme ručně ze 100% přírodní vlny z peruánských oveček a alpak. Pokud vám pletenina doslouží, můžete ji s klidným svědomím hodit na kompost, a ona se rozloží. Každý náš produkt má svůj čas a příběh. Všechny jsou totiž pletené na objednávku přímo pro vás. Nechceme zbytečně plnit sklad, hromadit věci a zanášet planetu oblečením, které nikdo nebude nosit.

Pletení dělá lidi šťastnějšími. A i když to zní jako klišé, každá věc je opravdu ručně vyrobena s láskou. A já doufám, že tuto energii z Klub.co produktů ucítíte a budou se vám dobře nosit.

Lada

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení